Współpraca

WSPÓŁPRACA3

Aktualnie poszukujemy sponsorów i partnerów, z którymi wspólnie dostarczymy korzyści naszym Czytelnikom. Bo na koniec dnia to oni są najważniejsi, nawiązaliśmy z nimi autentyczny dialog, więc ich dobro stawiamy ponad wszystko!

Z naszego doświadczenia wiemy, że są dwie możliwe drogi nawiązania współpracy:

  1. Trafiłeś na naszą stronę, przejrzałeś ją, przeczytałeś wpisy, obejrzałeś filmy i pomyślałeś: „podoba mi się, chciałbym nawiązać z nimi współpracę”. Ale? No właśnie, ale nie masz pomysłu, jak ta współpraca mogłaby wyglądać. I tu wchodzimy my! Napisz do nas, opowiedz nam, jaki masz produkt, usługę lub promocją jakiego miejsca się zajmujesz, a my pomożemy Ci znaleźć pomysł. Jak to pięknie ujęła jedna z naszych Czytelniczek: „Jak zwykle inspirujecie. Chcemy więcej”. Istnieje duża szansa, że zainspirujemy i Ciebie, co zaowocuje kreatywną i rzetelną współpracą.
  2. Masz produkt lub usługę, pomysł i chcesz nawiązać z nami współpracę. Jeżeli wartości i profil Twojej firmy rezonują z zawartością naszego bloga to zapraszamy do kontaktu.

WSPÓŁPRACA4

WSPÓŁPRACA

Tak zaczynamy i kończymy nasz dzień: opowiadaniem historii na naszym blogu. Mogą one inspirować i angażować odbiorców Twojej marki poprzez zawartość na naszym blogu i kanałach Social Media.

WSPÓŁPRACA

Jeżeli wartości Twojej Firmy odzwierciedlają nasze, to możemy stworzyć projekt, który dostarczy autentyczne doświadczenia z Twoją marką odpowiedniej grupie docelowej.

WSPÓŁPRACA

Często słyszymy od naszych Czytelników: „ale macie piękne zdjęcia!”. Nasze fotografie są profesjonalnie wykonane  i autentyczne! Możemy udzielić licencji na wykorzystanie naszych zdjęć w reklamie lub do druku.

WSPÓŁPRACA

Nie wyobrażamy sobie bez tego działalności naszego bloga. Angażujemy coraz większą grupę użytkowników, na potrzeby których możemy odpowiadać w ramach wspólnie realizowanego projektu.

WSPÓŁPRACA

Nasze dotychczasowe wystąpienia i prelekcje podróżnicze zaowocowały czymś, co jest w naszej blogowej działalności nie do wycenienia: bezpośrednim kontaktem z naszymi Czytelnikami, inspirującymi rozmowami, nowymi znajomościami. Jeżeli taka relacja z Twoją grupą docelową Cię interesuje, zapraszamy! Możemy też przeprowadzić warsztat dla Twoich odbiorców lub pracowników, który będzie autorskim połączeniem naszego dotychczasowego doświadczenia w międzynarodowych korporacjach z pasją robienia w życiu tego, o czym zawsze marzyliśmy.

WSPÓŁPRACA

Nasze filmy to przede wszystkim prezentacja miejsc i doświadczeń, łącząca w sobie wysokie umiejętności z naszymi osobowościami.

WSPÓŁPRACANasze referencje i opinie Czytelników

Współpracowałam z Basią i Michałem w trakcie Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw. W ramach targów wzięli udział w spotkaniu firm z blogerami, a także wygłosili prelekcję podróżniczą. Basia i Michał profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków, współpraca z nimi upłynęła w bardzo pozytywnej atmosferze. Ich prelekcja, pomimo późnej pory ostatniego dnia targów, zgromadziła prawie komplet widzów na sali. W zawiązku z tym gorąco polecam współpracę z blogiem PoniosłoNas.pl. – Ewa Prochowicz, Koordynator Działu Marketingu MT Targi Polska

Współpraca z Basią i Michałem to czysta przyjemność z wielu względów. Po pierwsze bardzo profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków. Starannie przygotowują każdy szczegół, dzięki czemu ich prezentacje są niezwykle oryginalne i ciekawe. Jednak to co ich wyróżnia to ich relacje z publicznością. W czasie ich spotkań zawsze mamy komplet (a nawet nadkomplet:-) widzów, na sali panuje bardzo przyjazna i ciepła atmosfera. Z naszej strony możemy dodać, że współpraca z Basią i Michałem to czysta przyjemność, poparta jasną komunikacją, elastycznością i pełnym profesjonalizmem. – Dorota Zdanowska, Właścicielka Klubokawiarni Tam i z Powrotem

Dziękuję bardzo, świetna atmosfera i ciekawa prezentacja! – Joanna

Brawo za oryginalną formę! – Halina

Było cudownie i inspirująco!!! Gratulacje Barbara i Michał!!! – Ania

Byłam na Waszej prezentacji w Południku Zero, świetne wystąpienie! Wspaniale motywujecie do działania, marzenia są po to by je spełniać:) – Ola

Pięknie, Basiu i Michale! Jak zwykle inspirujecie. Chcemy więcej:) – Marta

WSPÓŁPRACA